Profesjonalna automatyka przemysłowa od Pilz Polska

Pilz Polska – poznaj produkty uznanej marki

pilz polskaW naszej bogatej ofercie komponentów znajdziesz również automatykę marki Pilz. Polska to kraj, na terenie którego działamy i dostaniesz te wyjątkowe komponenty. Pilz to znane na całym świecie przedsiębiorstwo, które funkcjonuje na rynku już od 1948 roku.

Od tego czasu firma wprowadza na rynek innowacje w zakresie automatyzacji oraz bezpieczeństwa za pośrednictwem filii i spółek zatrudniających łącznie przeszło 1,5 tysiąca pracowników na wszystkich kontynentach.

W naszej ofercie znajdą państwo sterowniki Pilz, które umożliwią wdrożenie w prosty i szybki sposób bezpiecznych rozwiązań w maszynach i instalacjach, w każdej firmie i zakładzie. Do podstawowych zalet wyboru urządzeń pochodzących od tego producenta należy niezawodność, intuicyjność obsługi sterowników oraz ich zgodność ze wszelkimi normami – zarówno tymi nakładanymi przez prawo krajowe, jak i unijne.

 

Nasza firma to najwyższa jakość w przystępnych cenach

pilz polskaHasło Pilz Polska to nie jedyne zagadnienie, które wiąże się z naszym sklepem. Znajdziesz u nas mnóstwo innych, równie cenionych marek. Dysponując dużym asortymentem producentów, ponad 600 dostawców.

Powierzone nam obowiązki wykonujemy z najwyższą starannością, czego przykładem jest coraz to większe grono naszych Klientów w całym kraju i zagranicą. Naszymi dostawcami są firmy polskie i zagraniczne.

Naszym celem jest bycie solidnym i niezawodnym partnerem w biznesie. Opierając się na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu naszej kadry handlowej i technicznej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do współpracy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *