Profesionálne vybavenie ordinácií Juventas

Rehabilitačný váleček 8×20 do rehabilitačnej miestnosti

rehabilitační váleček 8x20Hľadáte kvalitný rehabilitačný valec do vašej ordinácie? Je to skvelé, pretože náš rehabilitačný váleček 8×20 bude pre vás dokonalým riešením.

Je určený na vykonávanie rôznych druhov cvičení a môže byť doplnkom rehabilitačného stola, masážneho stola alebo masážneho lôžka.

Valček je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne z materiálu podobného koži alebo z vinylu a polyuretánovej peny. Tento materiál je odolný voči opotrebovaniu, čo znamená, že sa z neho budete môcť dlho tešiť vy aj vaši pacienti.

Sú určené aj pre korekčnú gymnastiku a tradičnú či športovú masáž. Používa sa na podopretie kolien, členkov alebo hlavy pacienta.

V našej ponuke nájdete tento produkt v mnohých farebných variantoch. Je možné objednať tvary aj v neštandardných veľkostiach.

 

Pár slov o spoločnosti JUVENTAS

rehabilitační váleček 8x20Naša spoločnosť bola založená v roku 2006. Základom pre vybudovanie solídneho biznisu v Poľsku boli skúsenosti získané v krajinách ako Rumunsko, Maďarsko či Taliansko. V súčasnosti sme jedným z popredných poľských výrobcov v rehabilitačnom priemysle. Naša ponuka zahŕňa kompletné vybavenie pre rehabilitačné centrá, SPA, masážne salóny a nemocnice.

Všetky naše články, ako aj rehabilitačný váleček 8×20, sú najvyššej kvality, funkčné a odolné.

Dlhé roky úspešne spolupracujeme s partnermi po celej Európe a máme široké spektrum spokojných zákazníkov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *