Fleet Awards Polska 2020

Mercedez Benz Sprinter zwycięzcą Fleet Awards Polska 2020

Fleet Awards Polska 2020Fleet Awards Polska 2020 to plebiscyt, który od 10 lat jest organizowany przez Magazyn FLOTA. Jest to wiarygodny i zaufany plebiscyt, o czym świadczy stosunek przedsiębiorców do tego konkursu.

W 2020, z powodu pandemii, plebiscyt ten został zorganizowany w formie indywidualnych spotkań, dzięki czemu można było przetestować auta w bezpiecznych warunkach.

Plebiscyt został podzielony na 16 kategorii pojazdów, w których głosowano na 68 modeli. W kategorii dużych samochodów dostawczych zwyciężył Mercedes-Benz Sprinter. Jest to jedna z wielu nagród, które Mercedes zapisuje na liście sukcesów.

 

 

Poznaj Mercedes-Benz Sprinter

Fleet Awards Polska 2020Jednym ze zwycięzców Fleet Awards Polska 2020 jest Mercedes-Benz Sprinter. Ten wspaniały pojazd wygrał w kategorii dużych samochodów dostawczych.

Auto to jest pionerem i od 25 lat lideruje w segmencie dużych samochodów dostawczych. Wytrzymałość, komfort, bezpieczeństwo i uniwersalność to kluczowe cechy tego auta najnowszej generacji.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że samochód zawiera także zaawansowaną technologię oraz nowatorskie narzędzie oraz oferuje pełną łączność z siecią.

Mercedes PRO Sprinter to usługi, które pozwalają na działanie całkowicie online. Jest to ogromne ułatwienie związane z zarządzaniem pojazdem, które stało się bardziej efektywne.

Te wszystkie cechy sprawiły, że auto to zyskało najwięcej głosów menadżerów flot i przedsiębiorców sektora MŚP i zostało zwycięzcą w plebiscycie, który trwał 4 miesiące.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *