Zajęcia indywidualne z niemieckiego online

Sprawdź nasze zajęcia indywidualne z niemieckiego online

Zajęcia indywidualne z niemieckiego onlineJeśli lubisz, kiedy nauka jest dostosowana wyłącznie do Twoich potrzeb, to z pewnością nasze będą strzałem w dziesiątkę. Jest to rodzaj szkolenia odpowiedni dla osób, które mają jasno wyznaczony cel, a także są odpowiednio zmotywowane i chcą rozwijać swoje umiejętności językowe.

Organizujemy zajęcia indywidualne z niemieckiego online na wszystkich poziomach zaawansowania w atrakcyjnych pakietach cenowych: (10 lekcji, 15 lub 30 lekcji).

Zdajemy sobie sprawę, że często bardzo trudno jest wziąć udział w kursie językowym mającym określone pory. Na co dzień mamy na głowie mnóstwo obowiązków i czasem trudno jest wygospodarować czas na naukę.

Dlatego wychodzimy na przeciw z pomocą właśnie takiego indywidualnego kursu i to bez wychodzenia z domu.

Kurs online to różne możliwości, takie jak: język codzienny, biznesowy lub specjalistyczny, konwersacje, czy powtórki gramatyczne.

 

Egzamin z języka niemieckiego

Zajęcia indywidualne z niemieckiego onlinePo tym jak przebrniesz przez zajęcia indywidualne z niemieckiego online w odpowiedniej ilości, warto jest potwierdzić swoje umiejętności poprzez egzamin językowy.

Egzaminy Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) można zdawać w Österreich Institut Wrocław cztery razy do roku.

W celu zdania takiego egzaminu należy w odpowiednim terminie zgłosić się do biura, wypełnić formularz oraz dokonać opłaty egzaminacyjnej.

W Biurze kursów Instytutu można nabyć odpłatnie materiały, które pomogą Państwu przygotować się samodzielnie do każdego z egzaminów ÖSD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *