Profesionálne vybavenie ordinácií Juventas

Rehabilitačný váleček 8×20 do rehabilitačnej miestnosti

rehabilitační váleček 8x20Hľadáte kvalitný rehabilitačný valec do vašej ordinácie? Je to skvelé, pretože náš rehabilitačný váleček 8×20 bude pre vás dokonalým riešením.

Je určený na vykonávanie rôznych druhov cvičení a môže byť doplnkom rehabilitačného stola, masážneho stola alebo masážneho lôžka.

Valček je vyrobený z kvalitného materiálu, konkrétne z materiálu podobného koži alebo z vinylu a polyuretánovej peny. Tento materiál je odolný voči opotrebovaniu, čo znamená, že sa z neho budete môcť dlho tešiť vy aj vaši pacienti.

Sú určené aj pre korekčnú gymnastiku a tradičnú či športovú masáž. Používa sa na podopretie kolien, členkov alebo hlavy pacienta.

V našej ponuke nájdete tento produkt v mnohých farebných variantoch. Je možné objednať tvary aj v neštandardných veľkostiach.

 

Pár slov o spoločnosti JUVENTAS

rehabilitační váleček 8x20Naša spoločnosť bola založená v roku 2006. Základom pre vybudovanie solídneho biznisu v Poľsku boli skúsenosti získané v krajinách ako Rumunsko, Maďarsko či Taliansko. V súčasnosti sme jedným z popredných poľských výrobcov v rehabilitačnom priemysle. Naša ponuka zahŕňa kompletné vybavenie pre rehabilitačné centrá, SPA, masážne salóny a nemocnice.

Všetky naše články, ako aj rehabilitačný váleček 8×20, sú najvyššej kvality, funkčné a odolné.

Dlhé roky úspešne spolupracujeme s partnermi po celej Európe a máme široké spektrum spokojných zákazníkov.

Author

.pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { width: 80px !important; height: 80px !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { border-radius: 50% !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { background-color: #655997 !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a:hover { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-recent-posts-title { border-bottom-style: dotted !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { border-style: solid !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-1435.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { color: #3c434a !important; }