Elektrické zásuvky Simon 500 s ochranným krytem

Kovové krabice zapuštěné SIMON 500 je ochrana proti mechanickému poškození

kovové krabice zapuštěné SIMON 500Seznamte se s naším produktem, který usnadní pokročilou instalaci vyžadující dodatečnou ochranu proti mechanickému poškození.

Kovové kovové krabice zapuštěné SIMON 500 jsou perfektním řešením pro tento typ náročné instalace. Produkt je dostupný v 5 velikostech pro 1, 2, 3, 4 a 6 modulů SIMON 500 (100×50). Díky použití adaptérů pro moduly K45 je možné namontovat od 2 do 12 modulů 45x45mm.

Známe požadavky trhu a očekávání zákazníků, proto ve výrobním procesu používáme moderní technologie a používáme pouze kvalitní materiály. Při podrobnějším popisu tohoto modelu lze rozlišit přední část z nerezové oceli, která zaručuje trvalou a estetickou úpravu pouzdra.

Další výhodou jsou držáky příslušenství, které lze snadno kombinovat do sad. Díky tomuto řešení je montáž mnohem jednodušší. Rozvedení kabelů mezi zásuvky je velmi pohodlné, když k tomu slouží naše produkty.

 

 

Kontakt Simon má 100 let zkušeností

kovové krabice zapuštěné SIMON 500Zní to jako abstrakce, ale je to tak. Naše společnost byla založena v roce 1921, což nám dává stoleté zkušenosti. To nám umožňuje porozumět potřebám zákazníků a vytvářet produkty v souladu s jejich očekáváními.

Kovové krabice zapuštěné SIMON 500 je jen jedním příkladem vysoce kvalitních položek v našem sortimentu.

Najdete u nás nepřeberné množství elektroinstalačního vybavení, jako jsou zásuvky, konektory, podlahové krabice a praktické elektronické součástky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *