Rehabilitační kostka 50x50x50

Prohlédněte si kvalitní rehabilitační kotník 50x50x50

Rehabilitační kostka 50x50x50Pokud hledáte obchod, kde najdete kvalitní rehabilitační pomůcky, jste na správném místě. V sortimentu jsou takové výrobky a jedním z nich je rehabilitační kostka 50x50x50.

Výrobek se skvěle hodí jako pomocné zařízení při sportovních masážích. Kostka je vyrobena z kvalitního materiálu podobného kůži nebo vinylu a polyuretanové pěny.

Naše kotníky se používají při rehabilitačních kúrách, korektivní gymnastice nebo při tradičních a sportovních masážích. Jsou perfektní pro podepření pacientových kolen, kotníků nebo hlavy.

Je možné objednat tvary v nestandardních velikostech. Za tímto účelem nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Poskytujeme možnost zakoupit tuto kostku v různých barvách. Tyto zahrnují bílá, červená, modrá, zelená, hnědá, fialová nebo růžová.

 

 

 

Společnost Juventas

Rehabilitační kostka 50x50x50Naše společnost byla založena v roce 2016 a v letošním roce jsme dokončili výstavbu nové výrobní haly, což přispělo ke zvýšení výroby našeho sortimentu a zkrácení doby plnění zakázek pro naše zákazníky.

Naše nabídka směřuje i na zahraniční trhy. JUVENTAS již řadu let úspěšně spolupracuje s partnery po celé Evropě.

Naše produkty jsou prodávány zdravotnickým zařízením a individuálním zákazníkům ve více než 16 evropských zemích. V současné době jde přes 15 % produkce na zahraniční trhy.

Vznikli jsme proto, abychom našim klientům nabídli nejkvalitnější rehabilitační a masážní přístroje, jako je rehabilitace kotníku 50x50x50.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *