Czym jest UBO?

Poznaj definicję UBO

UBO

Szukasz serwisu, w którym znajdziesz rzetelne i profesjonalne wyjaśnienie zagadnienia UBO?

Świetnie się składa, gdyż nasza organizacja doskonale zna się na takich tematach, co pokazuje właśnie w tworzonym przez siebie Słowniczku Żargonu Restrukturyzacyjnego.

Na początku warto rozwinąć ten tajemniczy zwrot. Jest to skrót od angielskiego wyrażenia Ultimate Business Owner lub Ultimate Beneficial Owner.

W języku polskim oznacza to ostatecznego beneficjenta rzeczywistego, co często skraca się po prostu do beneficjenta rzeczywistego.

Jeśli chodzi o definicję, to jest to osoba fizyczna, dla której działania biznesowe przynoszą faktyczne korzyści. Ponadto osoba taka wywiera kluczowy wpływ na wybory innych podmiotów, często przy tym występując w cieniu.

 

Kilka słów o naszej firmie

UBO

Jeśli już zapoznałeś się z wyjaśnieniem definicji UBO, to być może zainteresują Cię także inne zwroty związane z prawem restrukturyzacyjnym.

W celu zapoznania się z nimi, zapraszamy na naszą stronę.

Nasza firma jest kancelarią prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego. Jeżeli chodzi o nasze usługi restrukturyzacji, to w ich skład wchodzą takie obszary, jak postępowanie sanacyjne, postępowanie układowe, układ częściowy i wiele więcej.

Nasze biura zlokalizowane są w dwóch miastach. Są to Kraków, przy ulicy Filipa Eisenberga oraz Warszawa, przy ulicy Bagno.

W razie jakichkolwiek pytań, służymy kontaktem poprzez adres e-mail lub telefon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *